چهارشنبه ٢٩ دی ١٤٠٠

اطلاعیه ها

- بیشتر -

نظر سنجی

جزئیات خبر

اخبار > کل واکسن تزریق شده در استان ۹۲۹ هزار و ۲۰۲ دُز / تزریق ۸۱ درصد واکسن تحویلی به استان  چاپ        ارسال به دوست

کل واکسن تزریق شده در استان ۹۲۹ هزار و ۲۰۲ دُز / تزریق ۸۱ درصد واکسن تحویلی به استان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، از تزریق ۵۰۲ هزار و ۶۰۰ دُز واکسن کرونا در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم یاسوج، دکتر محمدمهدی بانشی گفت: تاکنون یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۰۸ دُز واکسن تحویل استان کهگیلویه و بویراحمد شده است.

معاون بهداشتی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۴۹ نفر دُز اول، دو هزار و ۲۵۴ نفر دُز دوم، ۳۹۲ نفر دُز سوم و ۱۴ نفر هم دُز یادآور را تزریق کردند که در مجموع ۳ هزار و ۶۰۹ دُز واکسن طی ۲۴ ساعت تزریق شد.

وی بیان کرد: در مجموع ۵۰۲ هزار و ۶۰۰ نفر دُز اول، ۴۱۹ نفر دُز دوم و ۶ هزار و ۶۴۹ نفر دُز سوم را دریافت کردند، ضمن اینکه ۷۳۱ نفر هم دُز یادآور  را دریافت کردند.

دکتر بانشی، عنوان کرد: جمع کل واکسن تزریق شده در استان ۹۲۹ هزار و ۲۰۲ دُز است که ۸۱.۵ درصد واکسن تحویلی به استان تزریق شده است.

دکتر محمد مهدی بانشی در  اشاره به پوشش خوب واکسیناسیون معلمان و دانش‌آموزان گفت: استان در رتبه برتر واکسیناسیون معلمان و دانش‌آموزان است.

وی با اشاره به موجودی واکسن بدون پرت گفت: موجودی واکسن بدون پرت در استان ۲۰۶ هزار  ۴۱ دُز است و هیچ‌گونه کمبود واکسن در استان وجود ندارد.

دکتر بانشی خاطر نشان کرد:به جامانده گان تزریق واکسیناسیون کووید19 عاجزانه تقاضا می شود که در سریعترین زمان ممکن نسبت به واکسینه کردن خود در نزدیک ترین مراکز بهداشتی درمانی مراجعه کنند.


وی در پایان توصیه کرد: کرونا همچنان در کمین است، از همه مردم تقاضا می شود از دور همی ها و مهمانی پرهیز کنند، در صورتی که در مکان عمومی لازم باشد حضور داشته باشند دستورالعمل های مختلف بهداشتی را سرلوحه کار خود قرار بدهند.

ارسال خبر سید/ حسین رازیان


٢٠:٠١ - دوشنبه ٨ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٢٢٦٧    /    تعداد نمایش : ٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج