چهارشنبه ٢٩ دی ١٤٠٠

اطلاعیه ها

- بیشتر -

نظر سنجی

جزئیات خبر

اخبار > بویراحمد، کهگیلویه وچرام کرونایی تر از بقیه شهرستان های کهگیلویه وبویراحمد  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان کرد:

بویراحمد، کهگیلویه وچرام کرونایی تر از بقیه شهرستان های کهگیلویه وبویراحمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون172 بیمار در بیمارستان های استان بستری می باشند که 71نفر مبتلای قطعی و 17 نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

دکتر یزدانپناه تصریح کرد: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 81 هزار و 458نفر بهبود یافته گزارش شده است.

وی بیان کرد: از 484نمونه دریافت شده از آزمایشگاه های سلولی و مولکولی یاسوج و دهدشت شامل تست های PCR حدود 30درصد موارد مثبت بودند و بیشترین موارد مثبت در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه وچرام همچنین از 102 نمونه رپید تست 11درصد مثبت و بیشترین آمار در شهرستان های کهگیلویه و گچساران بودند.

دکتر یزدانپناه افزود:خوشبختانه در 24 ساعت گذشته فوت بدلیل کرونا در استان وجود نداشته است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ببا بیان اینکه باتوجه به ظرفیت های استان برای پوشش حداکثری واکسیناسیون خاطر نشان کرد: از مردم شریف استان تقاضامندیم هر چه سریعتر جهت تکمیل واکسن خود به مراکز منتخب واکسیناسیون مراجعه نمایند تا بتوانیم به پوشش همگانی برسیم و شاهد کنترل بیماری در استان باشیم.
همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عدم حضور در تجمعات لازم می باشد ولی اگر مجبور به حضور در تجمعی باشید باید استفاده از ماسک ، فاصله حداقل ١.٥ تا ٢ متر با فرد کناری ، حداقل زمان حضور و تهویه مناسب رعایت شود.وی افزود خوشبختانه استان در واکسیناسیون نظام آموزشی ( دانش آموزان، دانشجویان و معلمین) رتبه اول را دارد که لازم است از والدین ،دانش آموزان، دانشجویان ، معلمین و اساتید استان و همچنین از همکاران حوزه بهداشت دانشگاه کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم .

 


١٥:٣١ - دوشنبه ١ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٢٢٠٥    /    تعداد نمایش : ١٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج