شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠

اطلاعیه ها

- بیشتر -

نظر سنجی

جزئیات خبر

اخبار > بهره برداری نهایی دستگاه سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت  چاپ        ارسال به دوست

بهره برداری نهایی دستگاه سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از بهره برداری نهایی دستگاه سی تی اسکن جدید بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت و امکان پذیرش بیماران در این راستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ دکتر محمد طاهر طیب زادگان گفت: این دستگاه ۱۶ اسلایس بوده و قابلیت انجام تمام سی تی اسکن های روزمره، سی تی آنژیو و س تی اسکن افراد تا وزن ۱۰۵ کلیوگرم را دارا می باشد به نحوی که با داشتن نرم افزارهای کاهش دز، تا ۴۰ درصد پرتوگیری بیمار را کاهش می دهد.

طیب زادگان با بیان اینکه با بهره برداری نهایی از این دستگاه تمامی سی تی اسکن های ریوی و سایر سی تی اسکن هایی قابل انجام است، اظهار داشت: برای خریداین دستگاه ۸ میلیارد تومان و آماده سازی فضای فیزیکی نصب و لوازم جانبی بیش از یک میلیارد تومان هزینه شده است.

وی نیز از زحمات و پی گیری های مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان و ریاست محترم دانشگاه، معاونین محترم درمان و توسعه مدیریت و منابع و همچنین حمایت های حجت الاسلام موحد نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که موجبات تسریع در روند خرید و نهایی کردن نصب و راه اندازی دستگاه را فراهم نموده اند تقدیر و تشکر کرد.

 


٢٢:٠٩ - يکشنبه ٤ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣١٧٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج