معرفی مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات

معرفی:

دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از ابتدای سال 1384 با هدف ارتقاء امر نظارت، بازرسی و پاسخگویی به شکایات واصله با توجه به دستورالعمل ها و قوانین، زیر نظر رئیس محترم دانشگاه شروع به کار نمود.

ماموریت:

توسعه و بالندگی ایران اسلامی، نیازمند وجود سازمان هایی پویا، شفاف و چابک می باشد. گام نهادن در مسیر دستیابی به چنین سازمان هایی مستلزم حضور همه جانبه، مستمر و صادقانه مجموعه ای نظارتی در کنار سایر کارکنان تلاشگر دستگاه جهت شناسایی موانع موجود در مسیر رشد و تعالی و از بین بردن گلوگاه های فسادخیز می باشد.

سخنان مدیر بازرسی با شما:

اینجانب و تمامی همکاران مدیریت بازرسی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صادقانه و مخلصانه تمامی تلاش خود را جهت نیل به اهداف عالی دانشگاه بکار خواهیم بست و در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تمامی امکانات و توان خود را تا کسب رضایت و ارائه خدمات مناسب به آهاد جامعه و دانشگاهیان بسیج خواهیم نمود.

امید جمالفرد
مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات

واحد های زیر مجموعه مدیریت بازرسی


سامانه ثبت گزارشات و شکایات


سامانه ثبت و پیگیری شکایات شما :)

عموم دانشگاهیان و مردم عزیز میتوانند شکایت خود را به صورت کاملا محرمانه از طریق سامانه زیر با مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه در میان گذاشته و نتیجه پیگیری و رسیدگی به شکایت خود را از طریق همین سامانه پیگیری نمایند. از اینکه در راستای بهبود خدمات و کشف نقاط ضعف دانشگاه ما را یاری می نمایید صمیمانه سپاسگذاریم.

ثبت شکایات پیگیری شکایات

اطلاعات تماس


شماره فکس

074-33225744

آدرس شما

یاسوج، بلوار شهید مطهری، ستاد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

تلفن تماس

07433225700 - 07433254747