منوی مرکز بهداشت
اخبار > بازدید کارشناسان روابط عمومی، گسترش و آزمایشگاه مرکز بهداشت استان از شبکه بهمئی+ تصاویر


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید کارشناسان روابط عمومی، گسترش و آزمایشگاه مرکز بهداشت استان از شبکه بهمئی+ تصاویر

کارشناسان واحدهای روابط عمومی،گسترش و آزمایشگاه مرکز بهداشت استان از شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی، کارشناسان معاونت بهداشتی بعد از بازدید از واحدهای ستادی شبکه،بازدید از سطح شهر و همچنین مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی شهرستان در جلسه ای با حضور مدیر شبکه شرکت نموده و نقاط ضعف و قوت را تحلیل  و از زحمات مدیریت و پرسنل شبکه بهداشت و درمان بهمئی تجلیل نمودند.

در ابتدای این جلسه مهندس آبشنگ مدیر شبکه ضمن خیر مقدم به کارشناسان استانی ، گزارشی از اقدامات این شبکه در ماههای اخیر در بحث پیشگیری ومقابله با کرونا ارائه نمود

در ادامه جلسه سید حسین رازیان مسئول واحد روابط عمومی مرکز بهداشت استان گفت: اصحاب رسانه همیشه باید همسو با روابط عمومی ها در همه ارگانها باشند و اخبار بخش سلامت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مستلزم همکاری تمام وکمال با این بخش میباشد.

رازیان در ادامه اذعان داشت: روابط عمومی نقشی بسیار موثر در بهبود وضعیت سازمانها و ایجاد تعامل بین مجموعه ای و برون سازمانی دارد مسئول روابط عمومی در هر دستگاه وسازمان دولتی و خصوصی بایستی واجد یکسری خصوصیات و روشهای کارآمد در اداره امور و انجام وظایف شغلی باشد تا بتواند مایه پیشرفت کاری در ادارات و سازمانها گردد.

وی در ادامه این پایش گفت: خوشبختخانه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی مستند سازی توسط مسئول روابط عمومی کامل بوده وهمچنین از ابتدای اسفند ماه تاکنون شاهد بالاترین آمار درج اخبار در سایت وبدا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و دیگر سایتهای خبری استان توسط این روابط عمومی بوده ایم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهمئی در ادامه جلسه کارشناسان معاونت بهداشتی آقایان مهندس پادیز و مهندس نامداری گزارشی از بازدید ارائه کرده و نقاط ضعف و قوت را تحلیل نمودند.


١١:٥٤ - شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٢٨٠٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
خدمات مرکز
گالری تصاویر
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آدرس: لیکک خیابان بعثت روبروی فرمانداری شبکه بهداشت و درمان بهمئی، تلفن: 3860- 3282 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی است . @2107
طراحی و توسعه در اداره ی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج