منوی مرکز بهداشت
اخبار > راه اندازی سامانه سیب در اکثر نقاط شهرستان بهمئی /آموزش سامانه سیب به بهورزان مراکز ممبی و رودتلخ +عکس


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی سامانه سیب در اکثر نقاط شهرستان بهمئی /آموزش سامانه سیب به بهورزان مراکز ممبی و رودتلخ +عکس

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بهمئی گفت: با پیگیری های شبانه روزی و تلاش همکاران و کمک بخش خصوصی توانستیم سامانه سیب را در اکثر نقاط شهرستان بهمئی راه اندازی نماییم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بهمئی؛ علی آبشنگ اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست های وزرات بهداشت مبنی بر الکترونیکی بودن پرونده سلامت خانوارها، ثبت کلیه خدمات ارائه شده در سامانه سیب و سامانه جامع بازرسی بهداشت محیط، به روز بودن اطلاعات و آمار جمعیتی خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی اینترنت و اینترانت در تمامی مراکز بهداشتی و درمانی و اکثر خانه های بهداشت راه اندازی شد.

وی با اشاره به نبود امکانات و زیرساخت های مخابراتی مناسب جهت اتصال به شبکه اینترنت و اینترانت اذعان نمود: با همکاری بخش خصوصی و شناسایی بهترین راهکارهای ممکن ارتباطی از طریق شبکه وایرلس تمامی نقاط را تحت پوشش قرار دادیم.

آبشنگ تصریح کرد: با اجرای این پروژه 97/5درصد جمعیت تحت پوشش خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی، خدمات ارائه شده به آنان در سامانه ها ثبت و از هدر رفت هزینه های سنگین چاپ و تکثیر پرونده های مراجعین جلوگیری می شود.

به گزارش وب دا؛ بهورزان مراکز بهداشتی و درمانی ممبی و رودتلخ همانند سایر مراکز بهداشتی و درمانی روستایی آموزش های لازم جهت کار با سامانه سیب را به صورت عملی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی دریافت نمودند.142-5

 

 


٠٨:٤٤ - 1396/12/27    /    شماره : ١٩٠٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٩٨خروج
گالری تصاویر
زندگی سالم با نشاط و امید
زندگی سالم با نشاط و امید
نظرسنجی
میزان رضایت شما از خدمات شبکه بهداشت و درمان چه میزان است؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آدرس: لیکک خیابان بعثت روبروی فرمانداری شبکه بهداشت و درمان بهمئی، تلفن: 3860- 3282 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی است . @2107
طراحی و توسعه در اداره ی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج