سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
شرط اصلي سلامت زيستن، داشتن تغذيه صحيح است.
اخبار > دو کلنگ زنی مهم برای بهمئی، دستاورد دومین سفر شهرستانی دکتر استوار/ اولویت در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برای شهرستان های محروم


  چاپ        ارسال به دوست

دو کلنگ زنی مهم برای بهمئی، دستاورد دومین سفر شهرستانی دکتر استوار/ اولویت در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برای شهرستان های محروم

دکتر رحیم استوار روز یک شنبه در سفر یک روزه ای به شهرستان بهمئی ضمن کلنگ زنی دو پروژه مهم برای این شهزستان، تاکید نمود: اولویت اصلی مورد نظر شهرستان های دورافتاده و محروم استان خواهد بود.

 دکتر استوار این روزها با برنامه ریزی های شهرستانی و رفع مشکلات این حوزه ها را نیز در دستور کار خود قرار داده است. تیم توسعه مدیریت و منابع  انسانی، سرپرست جدید دانشگاه این روزها همه تلاش خود را برای رفع پرداخت های پرسنلی در آخر سال و همچنین اجرای پروژه های عمرانی بالاخص به نتیجه رساندن بیمارستان های در حال احداث انجام می  دهند.

اما سفر بهمئی، می تواند برای همکاران شهرستانی بارقه ای از امید را به همراه داشته باشد، چرا که در این بازدیدها دیدار با کارمندان و بیان مسائل و مشکلات مورد نظر آنها تقریبا پای ثایت بازدیدهای شهرستانی دکتر استوار شده است.

در این جلسات، چالش ها، مسائل و کمبودهای شهرستانی با تکیه بر نیازهای حوزه بهداشت و درمان که می تواند باعث خدمت رسانی بهتر به مردم هز شهرستان شود، مطرح و درباره آنها تصمیم گیری می شود.

 در سفر یک روزه دکتر استوار دو پروژه مهم در این شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان کلنگ زنی شد. اولین پروژه پایگاه سلامت شهری لیکک با ۲۷۰ میلیون تومان اعتبار و دیگری مرکز جامع سلامت با ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار بود که این اقدام نوید آینده روشنی در حوزه زیرساخت های حوزه سلامت شهرستان بهمئی را می دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه همچنین بازدیدی از بیمارستان در حال احداث و مرکز بستر درمانی این شهرستان داشته و در پی درخواست سرپرست شبکه در زمینه حل مشکل ژنراتور برق مرکز،  جهت پیگیری و رفع آن قول مساعد داد.

در این سفر یک روزه، همچنین کارکنان شبکه بهداشت و درمان در طی بازدید واحدی دکتر استوار درخواست های خود را مطرح نمودند.

بهمیی۱ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهمیی۳

بهمیی۲

 بهمیی۴ 

بهمیی۵ 

بهمیی۶ 

بهمیی۷ 

بهمیی۸ 

بهمیی۹ 

بهمیی۱۰ 

بهمیی۱۱ 

بهمیی۱۲ 

بهمیی۱۳ 

بهمیی۱۴ 

بهمیی۱۵ 

بهمیی۱۶ 

بهمیی۱۷ 

بهمیی۱۸ 

بهمیی۱۹ 

بهمیی۲۰

 بهمیی۲۱ 

بهمیی۲۲ 

بهمیی۲۳ 

بهمیی۲۴ 

بهمیی۲۵ 

بهمیی۲۶ 

بهمیی۲۷ 

بهمیی۲۸ 

بهمیی۲۹ 

بهمیی۳۰

نسخه چاپی خبر


١٨:١٠ - 1395/12/16    /    شماره : ١٤٥١١    /    تعداد نمایش : ١٠٦٨خروج
آمار بازدید
 بازدید امروز : 13
 کل بازدید : 198784
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3